Naše motto: Medem proti krizi!

Vzkazy od našich zákazníků

Přidat komentář

 • Alena F.
  Propolisová tinktura je hotový zázrak, prostě pecka. Syn má necelého půl roku a má atopický ekzém. V úterý měl ekzém snad už po celém obličeji včetně očních víček a dnes je neděle a ekzém cca z 90% vymizel. Zbývající ložiska jsou už podeschlá a jde vidět, jak se vytrácí. Ekzém řešíme cca 3 měsíce a pořád se nám nedařilo s ním zvítězit, byli jsme i na kožním a bez výsledku. Všechno co jsme dosud použili, různé mastě (s vysokou cenou), tak byl výsledek silné zarudnutí a špatná reakce a následné zhoršení. Tímto chci poděkovat, tak skvělý výsledek v krátkém čase jsem nečekala. Jsem nadšená. Dle mého názoru by tinktura mohla mít i vyšší cenu, je to velmi kvalitní výrobek.
 • turistmilan
  Dostal jsem od Fandy mastičku z propolisem,jsem fit Díky včelaři
 • Jindra
  Fandovu medovinu jsem koupil na jarmarku lidových výrobků. Tááák dobrou jsem ještě neměl, a to už jsem jich ochutnal. Výborná, doporučuji. Jakmile potkám Fandovy produkty příště, hned jdu do medoviny i jeho medu, taky velmi rád okusím. Ať se moc moc daří, Fando, ale i všem dalším včelařům.
 • Romana H.
  Nejlepší med jaký jsem kdy jedla. Mohu jen doporučit! Spokojená jsem i s tinkturou a mastičkou, ačkoliv je malé balení, tak vydrží opravdu dlouho a dobře účinkují na uvedené problémy.
 • Alena T.
  Objednala jsem pro 14m synka Propolisovou mast ve vcelim vosku. Trpěl měsice kozni vyrazkou na obliceji-dle dr. bud ekzem nebo kvasinky. Nakoupila jsem haldy masti v lekarne, co ktera mudr. doporucila a nic nezabiralo. Po 4dnech s masti od Vas ma muj synek krasny oblicej a konecne v noci trochu vic spi. Uzasne, co dokazi včeličky! Vrele doporucuji!!!
 • Jarka Marková
  Mám vyzkoušenou mastičku a tinkturu. Jsou skvělé a báječně se doplňují :)
 • Michaela Veselá
  Bez nadsázky je možné tvrdit, že propolisová mast ve včelím vosku je na ranky, kožní neduhy, ekzémy, spáleniny a jizvy super! Po zkušenostech s mnoha kosmetickými (přírodními) preparáty různě drahých značek a po mnoha zklamáních jsem moc mile překvapena účinností a nízkou spotřebou masti. Vlivem brzkého vstávání do práce zanedbávám spánek a tedy i regeneraci a hojeni, o to víc mám z efektivity masti během dne radost! Díky moc a hodně zdaru. :)
 • Mirka
  Propolisová mast od p. Řezníčka prostě nemá chybu - účinkuje, ale navíc je velmi vláčná, krásně se roztírá, takže ji spotřebujete velmi málo
 • Ilona Bau
  Zakoupila jsem propolisovou tinkturu a musím se s vámi podělit o cenné zkušenosti . Je skvělá na akné je to malý zázrak .Myslím, že jí nesnášejí i malí paraziti schovaní pod kůži a i bradavice , vše jako zázrakem mizí a to docela rychle do týdne bylo vše pryč . Moc děkuji za malý = velký zázrak .
 • Blanka
  V září letošího roku jsem si na Medových dnech, na Náměstí Jiřího z Poděbrad, vybrala nejméně nápadný stánek pana Františka, umístěný vzadu. V ruce jsem měla kelímek s ochutnávkou medoviny od konkurence. Paní u Františka mi nabídla ochutnávku jeho medoviny a já jsem ihned po ochutnání vylila obsah konkurenčního kelímku do trávy... Také mastička NEMÁ konkurenci (snad jen v image balení :-)).
 • Alena Šestáková
  Propolisová mast od Ferdy včelaře je ta nejlepší, kterou jsem kdy vyzkoušela. Velice si cením i osobitého přístupu, vstřícnosti a cenných rad.
 • merkurimed
  Ono med kryštaizuje ale nie všetok. Čistý agátový med neskryštalizuje. medovica z rastlíny - luštenina ako Bôb nikdy nekryštalizuje, je velice chutná. Medovica z tabáku má barbu bordovotmavú a aj môže bit farby tmavomodréj.
 • Aleny Zachové, Praha
  Použila jsem propolisovou mast na kůži na ruce, kterou jsem si opařila horkou vodou při manipulování s čajovou konvicí a výsledek mě potěšil- žádný puchýř se nevytvořil,ani jizva. Perfektní účinek!!
 • Machová Lud.
  V červenci jsem navštívila trhy na Veselém Kopci a koupila si tam pastovaný lesní med. Začala jsem ho používat teprve nedávno. Je vynikající a jsem moc ráda, že se mi podle etikety na sklenici podařilo najít firmu na netu. Jakmile med začne docházet napíšu objednávku a budu mít zájem i o propolisovou mast. Med mohu jen doporučit a určitě i ostatní druhy.
 • Carlos
  Ujíždím na pastovaném medu, je prostě nejlepší. Zkuste si ho dát jen tak s máslem na čerstvé pečivo a už nebudete chít jiný. A teď jsem se dozvěděl, že je vlastně i nejzdravější... Super, můžu jen doporučit:-) Dál mám od pana Řezníčka vyzkoušenou propolisovou mast, pomohla mi hlavně na koutky, praskliny mezi prsty na noze a kožní vyrážku. Díky!:-D
 • Eliška Novotná
  Dobrý den, od Fandy Řezníčka kupuji med a jeho další včelí produkty již několik let.Vždy jsem byla spokojena.Med má velice chutný a kvalitní.Předvším med pastovaný díky jeho krémové konzistenci se v mé kuchyni ujal. Též propolisová mast již nemůže chybět v mé lékárničce na drobné odřeniny či popáleniny.
 • Jiřina Novotná
  Děkuji za skvělou mastičku, na ekzém zabírá jako nic co jsme doposud vyzkoušeli! Jiřina