Naše motto: Medem proti krizi!

« zpět

POUZE OSOBNÍ ODBĚR! Včelí med květový pastovaný 950g

POUZE OSOBNÍ ODBĚR! Včelí med květový pastovaný 950g

Upozornění: medy momentálně poštou neposíláme, je možné pouze jejich osobní převzetí v Hlinsku

Pastovaný med se vyrábí ze zkrystalizovaného květového medu, rozetřením jeho krystalků. Lidé sice preferují průhledný med, ale ten musí být rozpouštěn zahříváním, čímž se zbytečně ztrácejí účinné látky a med postupně zase zkrystalizuje. Pastovaný med nezkrystalizuje, navíc si uchovává veškeré zdraví prospěšnéné látky, protože nikdy nebyl rozehříván.

cena: 240 Kč


Další obrázky


Přidat komentář

  • František Řezníček
    Paní Jano, odpovím na váš dotaz takto: podle popisu situace usuzuji, že dochází ke kvašení medu, což je následek většího procenta vody v medu. Pokud jste si zakoupila med u mě, po vytočení nového medu/konec května 2015/ vám med vyměním za nový nebo vrátím peníze.Pokud vám tato moje informace nepostačuje, prosím kontaktujte mě na číslo mobilu 773 363 056. S pozdravem František včelař.
  • Jana
    prosím vás může tě mi poradit???pořád nakupuji Pastovaný med a vždy byl hustý jako karamel,ale nyní jsem koupila Pastovaný med a ten je řídký a pořád se na povrchu dělá pěna,když ho dám do horkého čaju tak i ten čaj pění,můžete mi poradit pro??? mám strach že jsem koupila špatný med,děkuji radu...Jana