Naše motto: Medem proti krizi!

« zpět

Propolisová mast ve včelím vosku 26g

Propolisová mast ve včelím vosku 26g

Propolis je téměř zázračný všelék. Neděláme si legraci! Pomáhá hojit ekzémy, rozpraskanou kůži, odřeniny a další kožní problémy, na které jiné masti nestačí. Lze ji použít téměř na cokoli.

Tato propolisová mast je přitom zcela přírodní, ručně vyráběná, bez jakékoli chemie. Jejím základem je pouze včelí vosk (i bílá vazelina je nahrazena včelím voskem). Oproti podobným mastem prodávaným v lékárnách, tato mast obsahuje mnohem větší množství účinného propolisu.

Před použitím vyzkoušejte na předloktí, zda kůže nezarudne - někteří lidé jsou na včelí produkty alergičtí.

cena: 80 Kč


Další obrázky


Přidat komentář

 • Klára Končelíková
  Skvělá mast! Já ji používám jako balzám na rty a jsem s ní velmi spokojená. A v přírodním složení bez ropné vazelíny jsem ji od nikoho jiného nesehnala. Děkuji za tento produkt!
 • Michal
  Starý dobrý ekzém, na podzim přišel a v létě zmizel (tentzo rok ani to ne). Můj kousek kůže se vyskytuje na zápěstí a horní straně palce. Zkusil jsem toho opravdu hodně (konopná, měsíčková mast atd atd.) a jediné co zabíralo byl silný kortikoid. Samozřejmě jako každý kortikoid měl jen určitou dobu účinnosti a pak vyrašil ekzém znova, kůže si musela odvyknout a následovala další kůra na týden. Propolisová mast zabrala hned po pár dnech. Nevím, zda je tou léčivou látkou propolis, nebo prostý fakt, že se na ono postižené místo nedostane mýdlo, saponáty, voda díky vosku, ale výsledek je víc než uspokojivý. Nic nesvědí, nic nemokvá, barva normální. Drobné pozůstatky jsou tam vidět stále, ale je to výrazně lepší než před týdnem. Všem doporučuji
 • Markéta z Vejprt
  Mám atopický ekzém a vyzkoušela jsem už mnoho krémů a mastí na atopický ekzém a nic mi nepomohlo.Zkusila jsem vše možné a pak jsem náhodnou našla tuto stránku, objednala jsem si na zkoušku... A byla jsem nesmírně spokojená. Je to božský lék! Vydrží hodně dlouho na to že je ho málo. :-)
 • Martin z Boru
  Na suchou kůži je to nejlepší. Mezi prsty mě vždycky praskala kůže a mast pomáhá ještě líp než holtovka. Používám ji teď už úplně na všechno, i na ruce, pusu a víčka, která mě jinak občas svědí. A hlavně vydrží hodně dlouho, protože stačí slabá vrstva. Můžu jedině doporučit!