Naše motto: Medem proti krizi!

« zpět

VYPRODÁN: Včelí med květový pastovaný 950g

VYPRODÁN: Včelí med květový pastovaný 950g

TENTO MED JE JIŽ VYPRODÁN!

Pastovaný med se vyrábí ze zkrystalizovaného květového medu, rozetřením jeho krystalků. Lidé sice preferují průhledný med, ale ten musí být rozpouštěn zahříváním, čímž se zbytečně ztrácejí účinné látky a med postupně zase zkrystalizuje. Pastovaný med nezkrystalizuje, navíc si uchovává veškeré zdraví prospěšnéné látky, protože nikdy nebyl rozehříván.

Upozornění: medy momentálně poštou neposíláme, je možné pouze jejich osobní převzetí

cena: 170 Kč


Další obrázky


Přidat komentář

  • František Řezníček
    Paní Jano, odpovím na váš dotaz takto: podle popisu situace usuzuji, že dochází ke kvašení medu, což je následek většího procenta vody v medu. Pokud jste si zakoupila med u mě, po vytočení nového medu/konec května 2015/ vám med vyměním za nový nebo vrátím peníze.Pokud vám tato moje informace nepostačuje, prosím kontaktujte mě na číslo mobilu 773 363 056. S pozdravem František včelař.
  • Jana
    prosím vás může tě mi poradit???pořád nakupuji Pastovaný med a vždy byl hustý jako karamel,ale nyní jsem koupila Pastovaný med a ten je řídký a pořád se na povrchu dělá pěna,když ho dám do horkého čaju tak i ten čaj pění,můžete mi poradit pro??? mám strach že jsem koupila špatný med,děkuji radu...Jana